PHILIPS LED downlight Magneos 12W 1200lm/827/110° IP20 ; černá
KOD KRAT.:PHI8719514328693
KOD VÝR.:871951432869300
EAN.:8719514328693
| Délka balení | 37 mm |
|---|---|
| Šířka balení | 112 mm |
| Výška balení | 137 mm |
| Patice | Ostatní |
| Užitý zdroj | Ostatní |
| Typ svítidla | FLOODLIGHT |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8720169365087 |
| Rozměry | 112x24x130mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Příkon | 20 W |
| EAN | 8720169365087 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872016936508700 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929004641701 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI8720169365087 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHI8719514328693
KOD VÝR.:871951432869300
EAN.:8719514328693
KOD KRAT.:OSA9012
KOD VÝR.:4008321863997
EAN.:4008321863997
KOD KRAT.:OS4099854430572
KOD VÝR.:4099854430572
EAN.:4099854430572
KOD KRAT.:PHISL2610705W27KN3I
KOD VÝR.:871869975595900
EAN.:8718699755959
KOD KRAT.:SIPF51
KOD VÝR.:PF51
EAN.:8592718019358
KOD KRAT.:OS4099854615382
KOD VÝR.:4099854615382
EAN.:4099854615382
KOD KRAT.:PHI53093/48/12
KOD VÝR.:8718291487845
EAN.:8718291487845
KOD KRAT.:OSA921
KOD VÝR.:4008321100948
EAN.:4008321100948
KOD KRAT.:PHQRC136B31S/840
KOD VÝR.:871951451218400
EAN.:8719514512184
KOD KRAT.:OS4058075602892
KOD VÝR.:4058075602892
EAN.:4058075602892
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena