OSRAM autožárovka W16W 921 16W 12V W2.1X9.5d
KOD KRAT.:OSA921
KOD VÝR.:4008321100948
EAN.:4008321100948
| Délka balení | 102 mm |
|---|---|
| Šířka balení | 109 mm |
| Výška balení | 491 mm |
| Produktová řada | Runner |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8718291487845 |
| Délka | 48 |
| Šířka | 90 |
| Výška | 109 |
| Rozměry | 109x480x90mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Patice | GU10 |
| Užitý zdroj | LED |
| Barevné provedení | Aluminium |
| Krytí | IP20 |
| Balení | 10 ks |
| GPC | 915004327701 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718291487845 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI53093/48/12 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSA921
KOD VÝR.:4008321100948
EAN.:4008321100948
KOD KRAT.:PHQRC136B31S/840
KOD VÝR.:871951451218400
EAN.:8719514512184
KOD KRAT.:OS4058075602892
KOD VÝR.:4058075602892
EAN.:4058075602892
KOD KRAT.:DRRC20BL2
KOD VÝR.:5000394055995
EAN.:5000394055995
KOD KRAT.:OSILSV500/827/5/IP66
KOD VÝR.:4058075705425
EAN.:4058075705425
KOD KRAT.:OS4099854538704
KOD VÝR.:4099854538704
EAN.:4099854538704
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena