SOLIGHT zvonek bezdrátový do zásuvky 200m černý + kryt tlačítka
KOD KRAT.:SI1L67B
KOD VÝR.:1L67B
EAN.:8592718028749
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920004449 |
| Šířka | 151 |
| Balení | 10 ks |
| Délka | 65 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 71 mm |
| Podskupina zboží | nabíjecí baterie |
| přepravní rozměr cm | 15.6 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 156 mm |
| Výška balení | 106 mm |
| Napětí | 12 V |
| EAN | 8592920004449 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEB9674 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:SI1L67B
KOD VÝR.:1L67B
EAN.:8592718028749
KOD KRAT.:AMEZ9EUC212
KOD VÝR.:EZ9EUC212
EAN.:3606486370070
KOD KRAT.:PHI17391/93/P0
KOD VÝR.:8718696165935
EAN.:8718696165935
KOD KRAT.:KAH03VVH2-F2x0.75B
EAN.:5907702810737
KOD KRAT.:AMNU800218
KOD VÝR.:NU800218
EAN.:3606489458331
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena