MEGAMAN LED reflektor PAR16 3.1W/35W GU10 2700K 270lm 36° NonDim 15Y
KOD KRAT.:MGLR6303.1LN-WFL/WW
KOD VÝR.:LR6303.1LN-WFL+GU10+827+V0240
EAN.:4892657099164
| Výrobce: | |
| Výrobce | MEGAMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4892657082371 |
| Délka | 52 |
| Energetická třída | F |
| Rozměry | 52 x 50 mm |
| Balení | 60 ks |
| Váha | 0.053 kg |
| Průměr | 50 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 49 mm |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 6.2 cm |
| Příkon | 4.7 W |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 49 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | reflektorová žárovka |
| Výška balení | 62 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 50 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | GU10 |
| Provedení | opál |
| Reflektor | ANO |
| Světelný tok | 390 lm |
| Úhel vyzařování | 35 st. |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4892657082371 | ks | 1 | ks |
| KOD | MGLR6304.7LN-WFL/WW | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MGLR6303.1LN-WFL/WW
KOD VÝR.:LR6303.1LN-WFL+GU10+827+V0240
EAN.:4892657099164
KOD KRAT.:PHLEDG13W/WW
KOD VÝR.:871869976481400
EAN.:8718699764814
KOD KRAT.:MGLG200133/WW/E27
KOD VÝR.:LG200133-OPv00-E27-2700K
EAN.:4892657098716
KOD KRAT.:SIP96
KOD VÝR.:P96
EAN.:8592718002930
KOD KRAT.:OSA64210
KOD VÝR.:4050300332185
EAN.:4050300332185
KOD KRAT.:PHIHDIMSWITCHV2
KOD VÝR.:871951427461700
EAN.:8719514274617
KOD KRAT.:BEP1313
KOD VÝR.:1902130300
EAN.:8595025301451
KOD KRAT.:BEP0313
KOD VÝR.:1902030300
EAN.:8595025301048
KOD KRAT.:AB5518-2929 B
KOD VÝR.:5518-2929 B
EAN.:8595017230165
KOD KRAT.:AB3553-01929 B
KOD VÝR.:3553-01929 B
EAN.:8595017230554
KOD KRAT.:KKLV11X10_HD
KOD VÝR.:LV 11X10_HD
EAN.:8595057608504
KOD KRAT.:LG088191
KOD VÝR.:088191
EAN.:3414971617995
KOD KRAT.:KCNH01
KOD VÝR.:NH01
KOD KRAT.:HDL257
KOD VÝR.:L257
EAN.:8595118862869
KOD KRAT.:KCNH02
KOD VÝR.:NH02
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena