OSRAM halogenová žárovka 64668 XIR 80W 22.8V G6.35
KOD KRAT.:OSH64668
KOD VÝR.:4008321331182
EAN.:4008321331182
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Optotronic |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4050300618111 |
| Váha | 0.3136 kg |
| Rozměry | 109 x 50 x 35 mm |
| Šířka | 50 |
| Výška | 35 |
| Balení | 20 ks |
| Délka | 109 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 109 mm |
| Podskupina zboží | pro LED |
| přepravní rozměr cm | 10.9 cm |
| Skupina zboží | Předřadníky a trafa |
| Šířka balení | 50 mm |
| Třída svítidla | II |
| Výška balení | 35 mm |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 20 W |
| KOD | OSOT20/220-240/24 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4050300618111 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4050300618128 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:OSH64668
KOD VÝR.:4008321331182
EAN.:4008321331182
KOD KRAT.:PHLEDW8719514372306
KOD VÝR.:871951437230600
EAN.:8719514372306
KOD KRAT.:OSHLX64623
KOD VÝR.:4050300012018
EAN.:4050300012018
KOD KRAT.:AMWDE000685
KOD VÝR.:WDE000685
EAN.:3303432401016
KOD KRAT.:AMWDE000651
KOD VÝR.:WDE000651
EAN.:3303432400279
KOD KRAT.:PHLEDCPCGU104.6W/827
KOD VÝR.:871869675251700
EAN.:8718696752517
KOD KRAT.:PHELEDT26/865HFHO
KOD VÝR.:871869670531500
EAN.:8718696705315
KOD KRAT.:OSISMPLFLSP213030WF
KOD VÝR.:4058075759527
EAN.:4058075759527
KOD KRAT.:AMEPH0800123
KOD VÝR.:EPH0800123
EAN.:3606480525384
KOD KRAT.:PHIH8719514338562
KOD VÝR.:871951433856200
EAN.:8719514338562
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena