PHILIPS WiZ reflektor PAR16 4.7W/50W GU10 2700K 345lm Dim˙
KOD KRAT.:PHLEDW8719514372306
KOD VÝR.:871951437230600
EAN.:8719514372306
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321331182 |
| Balení | 40 ks |
| Délka | 44 |
| Průměr | 13 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | čirá |
| Patice | G6.35 |
| Podskupina zboží | Halogeny |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 3050 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3200 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Životnost | 750 hod |
| Index barevného podání | 100 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Provedení | čirá |
| Příkon | 80 W |
| Tvar zdroje | kapsle |
| EAN | 4008321331182 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSH64668 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321331199 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDW8719514372306
KOD VÝR.:871951437230600
EAN.:8719514372306
KOD KRAT.:OSHLX64623
KOD VÝR.:4050300012018
EAN.:4050300012018
KOD KRAT.:AMWDE000685
KOD VÝR.:WDE000685
EAN.:3303432401016
KOD KRAT.:AMWDE000651
KOD VÝR.:WDE000651
EAN.:3303432400279
KOD KRAT.:PHLEDCPCGU104.6W/827
KOD VÝR.:871869675251700
EAN.:8718696752517
KOD KRAT.:PHELEDT26/865HFHO
KOD VÝR.:871869670531500
EAN.:8718696705315
KOD KRAT.:OSISMPLFLSP213030WF
KOD VÝR.:4058075759527
EAN.:4058075759527
KOD KRAT.:AMEPH0800123
KOD VÝR.:EPH0800123
EAN.:3606480525384
KOD KRAT.:PHIH8719514338562
KOD VÝR.:871951433856200
EAN.:8719514338562
KOD KRAT.:AMEPH3400121
KOD VÝR.:EPH3400121
EAN.:3606480526541
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena