OSRAM halogenová žárovka HLX64623 100W 12V GY6.35 speciální
KOD KRAT.:OSHLX64623
KOD VÝR.:4050300012018
EAN.:4050300012018
| Výrobce: | |
| Produktová řada | WiZ Spot dimmable |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514372306 |
| Rozměry | 58x50x50mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 70 mm |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 345 lm |
| Šířka balení | 70 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 160 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 50 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Reflektor | ANO |
| EAN | 8719514372306 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002448121 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951437230600 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDW8719514372306 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSHLX64623
KOD VÝR.:4050300012018
EAN.:4050300012018
KOD KRAT.:AMWDE000685
KOD VÝR.:WDE000685
EAN.:3303432401016
KOD KRAT.:AMWDE000651
KOD VÝR.:WDE000651
EAN.:3303432400279
KOD KRAT.:PHLEDCPCGU104.6W/827
KOD VÝR.:871869675251700
EAN.:8718696752517
KOD KRAT.:PHELEDT26/865HFHO
KOD VÝR.:871869670531500
EAN.:8718696705315
KOD KRAT.:OSISMPLFLSP213030WF
KOD VÝR.:4058075759527
EAN.:4058075759527
KOD KRAT.:AMEPH0800123
KOD VÝR.:EPH0800123
EAN.:3606480525384
KOD KRAT.:PHIH8719514338562
KOD VÝR.:871951433856200
EAN.:8719514338562
KOD KRAT.:AMEPH3400121
KOD VÝR.:EPH3400121
EAN.:3606480526541
KOD KRAT.:OSQTFQ280F/CW
KOD VÝR.:4050300825564
EAN.:4050300825564
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena