Schneider ASFORA komplet jednonásobný zásuvka satelitni TV/SAT koncová POLAR
KOD KRAT.:AMEPH3400121
KOD VÝR.:EPH3400121
EAN.:3606480526541
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Milliskin |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514338562 |
| Délka | 90 |
| Rozměry | 100x90x90mm |
| Šířka | 90 |
| Výška | 100 |
| Průměr | 90 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 72 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 350 lm |
| Šířka balení | 146 mm |
| Teplota chromatičnosti | 22-6500/WA K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Výřez | 90 mm |
| Výška balení | 140 mm |
| Index barevného podání | 80 |
| Krytí | IP20 |
| Patice | GU10 |
| Příkon | 5 W |
| KOD | PHIH8719514338562 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514338562 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003047101 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMEPH3400121
KOD VÝR.:EPH3400121
EAN.:3606480526541
KOD KRAT.:OSQTFQ280F/CW
KOD VÝR.:4050300825564
EAN.:4050300825564
KOD KRAT.:OSEST5HOAC26865
KOD VÝR.:4058075824157
EAN.:4058075824157
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena