Schneider CEDAR PLUS zásuvka 230V 16A a přep.stříd. r.6So IP44 šedá
KOD KRAT.:AMWDE000685
KOD VÝR.:WDE000685
EAN.:3303432401016
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4050300012018 |
| Váha | 0.0074 kg |
| Průměr | 11.5 |
| Balení | 40 ks |
| Délka | 50 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | čirá |
| Délka balení | 12 mm |
| Označení zdroje | GY6.35 |
| Podskupina zboží | Halogeny |
| přepravní rozměr cm | 5 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 12 mm |
| Výška balení | 50 mm |
| Index barevného podání | 100 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 12 V |
| Patice | GY6.35 |
| Provedení | čirá |
| Příkon | 100 W |
| Světelný tok | 2800 lm |
| Tvar zdroje | kapsle |
| Životnost | 2000 hod |
| EAN | 4050300012018 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSHLX64623 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4050300890630 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:AMWDE000685
KOD VÝR.:WDE000685
EAN.:3303432401016
KOD KRAT.:AMWDE000651
KOD VÝR.:WDE000651
EAN.:3303432400279
KOD KRAT.:PHLEDCPCGU104.6W/827
KOD VÝR.:871869675251700
EAN.:8718696752517
KOD KRAT.:PHELEDT26/865HFHO
KOD VÝR.:871869670531500
EAN.:8718696705315
KOD KRAT.:OSISMPLFLSP213030WF
KOD VÝR.:4058075759527
EAN.:4058075759527
KOD KRAT.:AMEPH0800123
KOD VÝR.:EPH0800123
EAN.:3606480525384
KOD KRAT.:PHIH8719514338562
KOD VÝR.:871951433856200
EAN.:8719514338562
KOD KRAT.:AMEPH3400121
KOD VÝR.:EPH3400121
EAN.:3606480526541
KOD KRAT.:OSQTFQ280F/CW
KOD VÝR.:4050300825564
EAN.:4050300825564
KOD KRAT.:OSEST5HOAC26865
KOD VÝR.:4058075824157
EAN.:4058075824157
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena