Schneider ASFORA komplet jednonásobný tlačítkový ovládač 1/0 CREAM
KOD KRAT.:AMEPH0800123
KOD VÝR.:EPH0800123
EAN.:3606480525384
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075759527 |
| Délka | 300.00 |
| Šířka | 300.00 |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 82.00000000 mm |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Možnost stmívat | true |
| Možnost závěsné montáže | false |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 35.3 cm |
| S pohybovým čidlem? | false |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 352.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Třída svítidla | I |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška balení | 353.00000000 mm |
| Výška/hloubka | 63.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Světelný tok | 1800 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4058075759534 | box | 11 | ks |
| KOD | OSISMPLFLSP213030WF | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075759527 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMEPH0800123
KOD VÝR.:EPH0800123
EAN.:3606480525384
KOD KRAT.:PHIH8719514338562
KOD VÝR.:871951433856200
EAN.:8719514338562
KOD KRAT.:AMEPH3400121
KOD VÝR.:EPH3400121
EAN.:3606480526541
KOD KRAT.:OSQTFQ280F/CW
KOD VÝR.:4050300825564
EAN.:4050300825564
KOD KRAT.:OSEST5HOAC26865
KOD VÝR.:4058075824157
EAN.:4058075824157
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena