OSRAM autovýbojka D3S XENARC NIGHT BREAKER LASER 66340XNN 35W PK32d-5 Box-2ks
KOD KRAT.:OSA66340XNN-2HB
KOD VÝR.:4062172397797
EAN.:4062172397797
| Výrobce: | |
| Produktová řada | XENARC |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 4052899631304 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 50 mm |
| Napětí | 12/24 V |
| označení ECE | D3S |
| Patice | PK32d-5 |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 11.3 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 113 mm |
| Užití | Hlavní světlomet |
| Výška balení | 103 mm |
| Příkon | 35 W |
| KOD | OSA66340XNN-HCB | box | 11 | box |
| EAN | 4052899631304 | box | 11 | box |
KOD KRAT.:OSA66340XNN-2HB
KOD VÝR.:4062172397797
EAN.:4062172397797
KOD KRAT.:BES00003
KOD VÝR.:2435724032
EAN.:8595025323132
KOD KRAT.:PHPIBN007C32S/840
KOD VÝR.:871016333508799
EAN.:8710163335087
KOD KRAT.:OS4058075839991
KOD VÝR.:4058075839991
EAN.:4058075839991
KOD KRAT.:OSEFG953.8/827C
KOD VÝR.:4099854236990
EAN.:4099854236990
KOD KRAT.:OSEF1906G-173943
KOD VÝR.:4099854173943
EAN.:4099854173943
KOD KRAT.:PHLEDCPDL24/830EM
KOD VÝR.:872016915711800
EAN.:8720169157118
KOD KRAT.:OS4099854552021
KOD VÝR.:4099854552021
EAN.:4099854552021
KOD KRAT.:OSA64193NL-HCB
KOD VÝR.:4062172114318
EAN.:4062172114318
KOD KRAT.:PHLEDT7/18DG/E27
KOD VÝR.:871951431380400
EAN.:8719514313804
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena