PILA liniové svítidlo BN 007C 32S 32W/840 3200lm 35Y IP20 ;1.2m˙
KOD KRAT.:PHPIBN007C32S/840
KOD VÝR.:871016333508799
EAN.:8710163335087
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 30 ks |
| EAN | 8595025323132 |
| Délka | 2.4 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 30 mm |
| Délka přívodu | 2.4 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 0 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | .75 mm |
| přepravní rozměr cm | 30 cm |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 140 mm |
| Výška balení | 300 mm |
| Barevné provedení | šedá |
| Napětí | 220-240 V |
| EAN | 8595025323941 | box | 11 | ks |
| KOD | BES00003 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025323132 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025323859 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8592920054475 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHPIBN007C32S/840
KOD VÝR.:871016333508799
EAN.:8710163335087
KOD KRAT.:OS4058075839991
KOD VÝR.:4058075839991
EAN.:4058075839991
KOD KRAT.:OSEFG953.8/827C
KOD VÝR.:4099854236990
EAN.:4099854236990
KOD KRAT.:OSEF1906G-173943
KOD VÝR.:4099854173943
EAN.:4099854173943
KOD KRAT.:PHLEDCPDL24/830EM
KOD VÝR.:872016915711800
EAN.:8720169157118
KOD KRAT.:OS4099854552021
KOD VÝR.:4099854552021
EAN.:4099854552021
KOD KRAT.:OSA64193NL-HCB
KOD VÝR.:4062172114318
EAN.:4062172114318
KOD KRAT.:PHLEDT7/18DG/E27
KOD VÝR.:871951431380400
EAN.:8719514313804
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena