PHILIPS LED kapsle 1.8W/20W G4 3000K 215lm NonDim 15Y BL
KOD KRAT.:PHLEDG41.8/830/BL
KOD VÝR.:8718699767679
EAN.:8718699767679
| Výrobce: | |
| Výrobce | Nordic Aluminium |
|---|---|
| Produktová řada | GlobalTrac |
| Logistické informace: | |
| EAN | 6410014507329 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | stříbrné |
| Délka balení | 40 mm |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Tracklighty |
| přepravní rozměr cm | 4 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 40 mm |
| Výška balení | 20 mm |
| KOD | DELXTS41-1 | ks | 1 | ks |
| EAN | 6410014507329 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDG41.8/830/BL
KOD VÝR.:8718699767679
EAN.:8718699767679
KOD KRAT.:BEP5750.2T
KOD VÝR.:3402119000
EAN.:8592920096987
KOD KRAT.:SISSV1205
KOD VÝR.:SSV1205
EAN.:8592718013080
KOD KRAT.:MOBRSB4KO375V2/NDNZ
KOD VÝR.:BRSB4KO375V2/NDNZ
EAN.:8595073796186
KOD KRAT.:SASP45200C
KOD VÝR.:SEL.3.223
EAN.:8014748300614
KOD KRAT.:SIPPV3/ 2B
KOD VÝR.:PP11
EAN.:8595092107086
KOD KRAT.:AMLVSXQ318
KOD VÝR.:LVSXQ318
EAN.:3606482041202
KOD KRAT.:PHWPBHL250K307
KOD VÝR.:872790088701300
EAN.:8727900887013
KOD KRAT.:EAPF7-40/2/003
KOD VÝR.:263579
EAN.:4015082635794
KOD KRAT.:VA4122LLBL1
KOD VÝR.:4122
EAN.:4008496525423
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena