PHILIPS LED kapsle 1.7W/20W G4 2700K 200lm NonDim 15Y micro
KOD KRAT.:PHLEDG41.7/827
KOD VÝR.:8720169300491
EAN.:8720169300491
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699767679 |
| Váha | .0047 kg |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Ekvivalentní náhrada za | 20 W |
| Označení zdroje | G4 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 12.7 cm |
| Příkon | 1.8 W |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 215 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 12 V |
| Patice | G4 |
| Tvar zdroje | kapsle |
| Životnost | 15000 hod |
| GPC | 929002389117 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718699767679 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDG41.8/830/BL | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718699767686 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDG41.7/827
KOD VÝR.:8720169300491
EAN.:8720169300491
KOD KRAT.:BEP5750.2T
KOD VÝR.:3402119000
EAN.:8592920096987
KOD KRAT.:SISSV1205
KOD VÝR.:SSV1205
EAN.:8592718013080
KOD KRAT.:MOBRSB4KO375V2/NDNZ
KOD VÝR.:BRSB4KO375V2/NDNZ
EAN.:8595073796186
KOD KRAT.:SASP45200C
KOD VÝR.:SEL.3.223
EAN.:8014748300614
KOD KRAT.:SIPPV3/ 2B
KOD VÝR.:PP11
EAN.:8595092107086
KOD KRAT.:AMLVSXQ318
KOD VÝR.:LVSXQ318
EAN.:3606482041202
KOD KRAT.:PHWPBHL250K307
KOD VÝR.:872790088701300
EAN.:8727900887013
KOD KRAT.:EAPF7-40/2/003
KOD VÝR.:263579
EAN.:4015082635794
KOD KRAT.:VA4122LLBL1
KOD VÝR.:4122
EAN.:4008496525423
KOD KRAT.:BEEV023
KOD VÝR.:2617002300
EAN.:8592920052693
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena