Schneider rozvodnice na omítku Prisma 54mod. IP40 plná dvířka bílá N/PE
KOD KRAT.:AMLVSXQ318
KOD VÝR.:LVSXQ318
EAN.:3606482041202
| Výrobce: | |
| Výrobce | SOLIGHT |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595092107086 |
| Balení | 50 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka přívodu | 2 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 3 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1 mm |
| přepravní rozměr cm | 30 cm |
| S vypínačem | ANO |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| EAN | 8595092107086 | ks | 1 | ks |
| KOD | SIPPV3/ 2B | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMLVSXQ318
KOD VÝR.:LVSXQ318
EAN.:3606482041202
KOD KRAT.:PHWPBHL250K307
KOD VÝR.:872790088701300
EAN.:8727900887013
KOD KRAT.:EAPF7-40/2/003
KOD VÝR.:263579
EAN.:4015082635794
KOD KRAT.:VA4122LLBL1
KOD VÝR.:4122
EAN.:4008496525423
KOD KRAT.:BEEV023
KOD VÝR.:2617002300
EAN.:8592920052693
KOD KRAT.:BEG1120
KOD VÝR.:1454007200
EAN.:8592920032817
KOD KRAT.:EABC-O-1/5-TW-ECO
KOD VÝR.:281649
EAN.:4015082816490
KOD KRAT.:LDKLIC01_044
KOD VÝR.:01.044
EAN.:2029000005585
KOD KRAT.:SIPPV5/ 1.5B
KOD VÝR.:PP50
EAN.:8595092107482
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena