VARTA baterie alkalicka LONGLIFE 4122 9V/6LR61 ;BL1
KOD KRAT.:VA4122LLBL1
KOD VÝR.:4122
EAN.:4008496525423
| Výrobce: | |
| Výrobce | EATON |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4015082635794 |
| Délka | 35mm |
| Rozměry | 35x80x44mm |
| Šířka | 80mm |
| Výška | 44mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 35 mm |
| Podskupina zboží | Modulární přístroje |
| Proudová zátěž | 40 A |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 44 mm |
| Zástavbová hloubka | 69.5 |
| Způsob montáže | na DIN lištu |
| Krytí | IP20 |
| KOD | EAPF7-40/2/003 | ks | 1 | ks |
| EAN | 9007912272045 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:VA4122LLBL1
KOD VÝR.:4122
EAN.:4008496525423
KOD KRAT.:BEEV023
KOD VÝR.:2617002300
EAN.:8592920052693
KOD KRAT.:BEG1120
KOD VÝR.:1454007200
EAN.:8592920032817
KOD KRAT.:EABC-O-1/5-TW-ECO
KOD VÝR.:281649
EAN.:4015082816490
KOD KRAT.:LDKLIC01_044
KOD VÝR.:01.044
EAN.:2029000005585
KOD KRAT.:SIPPV5/ 1.5B
KOD VÝR.:PP50
EAN.:8595092107482
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena