SOLIGHT kabel HDMI s Ethernetem HDMI 1.4 A konektor - HDMI 1.4 A konektor 5m
KOD KRAT.:SISSV1205
KOD VÝR.:SSV1205
EAN.:8592718013080
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 30 ks |
| EAN | 8592920096987 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 65 mm |
| Podskupina zboží | Zvonky a gongy |
| přepravní rozměr cm | 24 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 212 mm |
| Výška balení | 240 mm |
| EAN | 8592920096987 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEP5750.2T | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:SISSV1205
KOD VÝR.:SSV1205
EAN.:8592718013080
KOD KRAT.:MOBRSB4KO375V2/NDNZ
KOD VÝR.:BRSB4KO375V2/NDNZ
EAN.:8595073796186
KOD KRAT.:SASP45200C
KOD VÝR.:SEL.3.223
EAN.:8014748300614
KOD KRAT.:SIPPV3/ 2B
KOD VÝR.:PP11
EAN.:8595092107086
KOD KRAT.:AMLVSXQ318
KOD VÝR.:LVSXQ318
EAN.:3606482041202
KOD KRAT.:PHWPBHL250K307
KOD VÝR.:872790088701300
EAN.:8727900887013
KOD KRAT.:EAPF7-40/2/003
KOD VÝR.:263579
EAN.:4015082635794
KOD KRAT.:VA4122LLBL1
KOD VÝR.:4122
EAN.:4008496525423
KOD KRAT.:BEEV023
KOD VÝR.:2617002300
EAN.:8592920052693
KOD KRAT.:BEG1120
KOD VÝR.:1454007200
EAN.:8592920032817
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena