SAPISELCO stahovací páska 200 x 3.5 černá Kód:SEL.3.211 ;bli=100ks
KOD KRAT.:SASP35200C
KOD VÝR.:SEL.3.211
EAN.:8014748300584
| Výrobce: | |
| Výrobce | SAPISELCO |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8014748300614 |
| Délka | 200 |
| Rozměry | 200x4,5mm |
| Balení | 100 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 200 mm |
| Podskupina zboží | Stahovací pásky |
| přepravní rozměr cm | 20 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 70 mm |
| Výška balení | 15 mm |
| Barevné provedení | černé |
| EAN | 8014748300614 | bli | 5 | bli |
| KOD | SASP45200C | bli | 5 | bli |
| EAN | SESEL.3.223 | box | 11 | bli |
KOD KRAT.:SASP35200C
KOD VÝR.:SEL.3.211
EAN.:8014748300584
KOD KRAT.:SASP25200C
KOD VÝR.:SEL.3.205
EAN.:8014748300560
KOD KRAT.:SASP35280C
KOD VÝR.:SEL.3.212
EAN.:8014748300591
KOD KRAT.:SIPPV3/ 2B
KOD VÝR.:PP11
EAN.:8595092107086
KOD KRAT.:AMLVSXQ318
KOD VÝR.:LVSXQ318
EAN.:3606482041202
KOD KRAT.:PHWPBHL250K307
KOD VÝR.:872790088701300
EAN.:8727900887013
KOD KRAT.:EAPF7-40/2/003
KOD VÝR.:263579
EAN.:4015082635794
KOD KRAT.:VA4122LLBL1
KOD VÝR.:4122
EAN.:4008496525423
KOD KRAT.:BEEV023
KOD VÝR.:2617002300
EAN.:8592920052693
KOD KRAT.:BEG1120
KOD VÝR.:1454007200
EAN.:8592920032817
KOD KRAT.:EABC-O-1/5-TW-ECO
KOD VÝR.:281649
EAN.:4015082816490
KOD KRAT.:LDKLIC01_044
KOD VÝR.:01.044
EAN.:2029000005585
KOD KRAT.:SIPPV5/ 1.5B
KOD VÝR.:PP50
EAN.:8595092107482
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena