EMOS digitální kuchyňská váha EV023 stříbrná Kód:EV023
KOD KRAT.:BEEV023
KOD VÝR.:2617002300
EAN.:8592920052693
| Výrobce: | |
| Výrobce | VARTA |
|---|---|
| Produktová řada | Longlife |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008496525423 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Nabíjecí | NE |
| Napětí | 9 V |
| Označení IEC | 6LR61 |
| Označení zdroje | 9V |
| Podskupina zboží | 9V baterie |
| Skupina zboží | Baterie |
| náplň | Alkalická |
| EAN | 4008496573783 | bli | 5 | bli |
| EAN | 4008496525423 | bli | 5 | bli |
| EAN | 4008496525430 | box | 11 | bli |
| EAN | 4008496525447 | bal | 4 | bli |
| KOD | VA4122LLBL1 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:BEEV023
KOD VÝR.:2617002300
EAN.:8592920052693
KOD KRAT.:BEG1120
KOD VÝR.:1454007200
EAN.:8592920032817
KOD KRAT.:EABC-O-1/5-TW-ECO
KOD VÝR.:281649
EAN.:4015082816490
KOD KRAT.:LDKLIC01_044
KOD VÝR.:01.044
EAN.:2029000005585
KOD KRAT.:SIPPV5/ 1.5B
KOD VÝR.:PP50
EAN.:8595092107482
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena