LEDVANCE LED reflektor PFM PAR16 6.1W/80W GU10 4000K 575lm 36° NonDim 15Y
KOD KRAT.:OS4099854457241
KOD VÝR.:4099854457241
EAN.:4099854457241
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854245251 |
| Délka | 54.00 |
| Průměr | 50.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 360 lm |
| Svítivost | 750 cd |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 50 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | GU10 |
| Provedení | čirá |
| Reflektor | ANO |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4099854245251 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEGU102/82736 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854245268 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854457241
KOD VÝR.:4099854457241
EAN.:4099854457241
KOD KRAT.:OS4099854457944
KOD VÝR.:4099854457944
EAN.:4099854457944
KOD KRAT.:WG2273-205/10
KOD VÝR.:2273-205/10
EAN.:8594031135579
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena