ELEMAN objímka plast.vnější závit E27 bílá; Kód:271
KOD KRAT.:EE-AB135213400
KOD VÝR.:1352-13400
EAN.:8595108200428
| Výrobce: | |
| Produktová řada | ORIGINAL |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4050300332185 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 34 mm |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 5.8 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 34 mm |
| Užití | Hlavní světlomet |
| Výška balení | 58 mm |
| Napětí | 12 V |
| označení ECE | H7 |
| Patice | PX26d |
| Příkon | 55 W |
| EAN | 4050300332185 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSA64210 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4050300332208 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:EE-AB135213400
KOD VÝR.:1352-13400
EAN.:8595108200428
KOD KRAT.:KKLK80X28T_HB
KOD VÝR.:LK 80x28/T
EAN.:8595057617308
KOD KRAT.:AB5518-2929 B
KOD VÝR.:5518-2929 B
EAN.:8595017230165
KOD KRAT.:SIP91
KOD VÝR.:P91
EAN.:8595092109042
KOD KRAT.:SIP96
KOD VÝR.:P96
EAN.:8592718002930
KOD KRAT.:MGLR6304.7LN-WFL/WW
KOD VÝR.:LR6304.7LN-WFL+GU10+827+V0240
EAN.:4892657082371
KOD KRAT.:MGLG268165-OPv00/830
KOD VÝR.:LG268165-OPv00
EAN.:4892657113174
KOD KRAT.:OSA64210NBS-1BL
KOD VÝR.:4062172395113
EAN.:4062172395113
KOD KRAT.:TESZKL60
KOD VÝR.:40003177
EAN.:8595557035527
KOD KRAT.:MGLG200133/WW/E27
KOD VÝR.:LG200133-OPv00-E27-2700K
EAN.:4892657098716
KOD KRAT.:PHZH300KL40
KOD VÝR.:871951443280200
EAN.:8719514432802
KOD KRAT.:SIP99
KOD VÝR.:P99
EAN.:8592718020361
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena