MEGAMAN stropnice RENZO 11W 930/1000lm/830/840 IP44 50Y ;pr.280mm
KOD KRAT.:MGFCL71600v0-sc
KOD VÝR.:FCL71600v0-sc+830840
EAN.:4892657102642
| Výrobce: | |
| Produktová řada | CLASSIC |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699774233 |
| Váha | .05 kg |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 12.7 cm |
| Příkon | 3.8 W |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 345 lm |
| Teplota chromatičnosti | 2200 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 50 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | GU10 |
| Provedení | čirá |
| Reflektor | ANO |
| Tvar zdroje | reflektor |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| Životnost | 15000 hod |
| GPC | 929002065750 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718699774233 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDGU103.8W/WGDCBL | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718699776787 | bal | 4 | ks |
| GPC | 929002065703 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MGFCL71600v0-sc
KOD VÝR.:FCL71600v0-sc+830840
EAN.:4892657102642
KOD KRAT.:PHLEDFP2/827/E14/BL
KOD VÝR.:8718699777555
EAN.:8718699777555
KOD KRAT.:PHLEDA10/CW/4
KOD VÝR.:871869969496802
EAN.:8718699694968
KOD KRAT.:OSESVALEM11840
KOD VÝR.:4099854042461
EAN.:4099854042461
KOD KRAT.:MGLG2604.9/WW/E27
KOD VÝR.:LG2604.9-E27-2700K
EAN.:4892657063400
KOD KRAT.:PHLEDGU103.5/WWCBL
KOD VÝR.:8718699774158
EAN.:8718699774158
KOD KRAT.:PHLEDGU103.8W/WGDCBL
KOD VÝR.:8718699774233
EAN.:8718699774233
KOD KRAT.:PHIH17414/30/P7
KOD VÝR.:8718696167960
EAN.:8718696167960
KOD KRAT.:MDSBM4.8/2.4
KOD VÝR.:RCACS 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120048833
KOD KRAT.:AMINS44008
KOD VÝR.:INS44008
EAN.:3606489819224
KOD KRAT.:PHIH16472/93/P0
KOD VÝR.:8718696154465
EAN.:8718696154465
KOD KRAT.:KCHSU50
KOD VÝR.:HSU50
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena