LEDVANCE SMART+ svít.přisaz.LED PlanonPlus 20W 1400lm/RGBW 30x30 WIFI
KOD KRAT.:OSISMPLP203030MCWF
KOD VÝR.:4058075495708
EAN.:4058075495708
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099043834 |
| Délka | 1196 |
| Šířka | 296 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 1220 mm |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - strukturovaný |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| přepravní rozměr cm | 122 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 4200 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 320 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | I |
| Účinnost svítidla | 120 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 63 mm |
| Výška/hloubka | 60 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová délka | 410 |
| Zástavbová hloubka | 60 |
| Zástavbová šířka | 90 |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP40 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 35 W |
| EAN | 8596099043834 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOFITP4000C4KN/ND | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSISMPLP203030MCWF
KOD VÝR.:4058075495708
EAN.:4058075495708
KOD KRAT.:OSEPG94/827D
KOD VÝR.:4058075432246
EAN.:4058075432246
KOD KRAT.:AMIMT47275
KOD VÝR.:IMT47275
EAN.:3606482183940
KOD KRAT.:OSHLX64625
KOD VÝR.:4050300006703
EAN.:4050300006703
KOD KRAT.:PHIH8719514338500
KOD VÝR.:871951433850000
EAN.:8719514338500
KOD KRAT.:AMEPH4100121
KOD VÝR.:EPH4100121
EAN.:3606480526831
KOD KRAT.:AMEPH3400121
KOD VÝR.:EPH3400121
EAN.:3606480526541
KOD KRAT.:OSQTFQ280F/CW
KOD VÝR.:4050300825564
EAN.:4050300825564
KOD KRAT.:OSEST5HOAC26865
KOD VÝR.:4058075824157
EAN.:4058075824157
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena