| Výrobce: | |
| Produktová řada | PARATHOM |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075432246 |
| Délka | 52.00 |
| Průměr | 18.00 mm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | šedá |
| Délka balení | 20 mm |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 9.5 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 49 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 95 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G9 |
| Provedení | čirá |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4058075622920 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075432246 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEPG94/827D | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMEPH4300121
KOD VÝR.:EPH4300121
EAN.:3606480526930
KOD KRAT.:GP11A
KOD VÝR.:1021001115
EAN.:4891199011467
KOD KRAT.:PHLEDHFG7.2W/WH
KOD VÝR.:871951434300900
EAN.:8719514343009
KOD KRAT.:HTRCUDUDA18
KOD VÝR.:V913
EAN.:8595614723053
KOD KRAT.:SASPP3015C/25
KOD VÝR.:SUP.3.401/25
EAN.:8594031136750
KOD KRAT.:PHIH17432/30/P7
KOD VÝR.:8718696170519
EAN.:8718696170519
KOD KRAT.:EABC-O-1/5-TW-ECO
KOD VÝR.:281649
EAN.:4015082816490
KOD KRAT.:LDKLIC01_044
KOD VÝR.:01.044
EAN.:2029000005585
KOD KRAT.:SIPPV5/ 1.5B
KOD VÝR.:PP50
EAN.:8595092107482
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena