MODUS LED panel FITP 35W 4200lm/840 IP40; 30x120cm pris./vestav. ND
KOD KRAT.:MOFITP4000C4KN/ND
KOD VÝR.:FITP4000C4KN600/ND
EAN.:8596099043834
| Výrobce: | |
| Produktová řada | HALOPIN |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321945273 |
| Váha | 0.008 kg |
| Balení | 20 ks |
| Délka | 43 |
| Průměr | 14 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | čirá |
| Délka balení | 70 mm |
| Podskupina zboží | Halogeny |
| přepravní rozměr cm | 7 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 235 lm |
| Šířka balení | 23 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | T4 |
| Výška balení | 25 mm |
| Index barevného podání | 100 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G9 |
| Provedení | čirá |
| Příkon | 20 W |
| Životnost | 2000 hod |
| EAN | 4008321945273 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSH66720PRO | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321945280 | bal | 4 | ks |
| EAN | 4052899262560 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MOFITP4000C4KN/ND
KOD VÝR.:FITP4000C4KN600/ND
EAN.:8596099043834
KOD KRAT.:OSISMPLP203030MCWF
KOD VÝR.:4058075495708
EAN.:4058075495708
KOD KRAT.:OSEPG94/827D
KOD VÝR.:4058075432246
EAN.:4058075432246
KOD KRAT.:AMIMT47275
KOD VÝR.:IMT47275
EAN.:3606482183940
KOD KRAT.:OSHLX64625
KOD VÝR.:4050300006703
EAN.:4050300006703
KOD KRAT.:PHIH8719514338500
KOD VÝR.:871951433850000
EAN.:8719514338500
KOD KRAT.:AMEPH4100121
KOD VÝR.:EPH4100121
EAN.:3606480526831
KOD KRAT.:AMEPH3400121
KOD VÝR.:EPH3400121
EAN.:3606480526541
KOD KRAT.:OSQTFQ280F/CW
KOD VÝR.:4050300825564
EAN.:4050300825564
KOD KRAT.:OSEST5HOAC26865
KOD VÝR.:4058075824157
EAN.:4058075824157
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena