SPELSBERG zásuvková rozvodnice STG 011-L 0mod. IP44 plná dvířka šedá 2 otvory
KOD KRAT.:SP50591101
KOD VÝR.:73291101
EAN.:4013902934881
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | SubstiTUBE M.Sensor EM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854045066 |
| Délka | 1513.00 |
| Průměr | 26.70 mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 1612 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 58 W |
| Možnost stmívat | false |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 161.2 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | true |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Výška balení | 29 mm |
| Životnost | 60000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G13 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 3100 lm |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| EAN | 4099854045066 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854045073 | box | 11 | ks |
| KOD | OSEST8MSEM19.3840 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:SP50591101
KOD VÝR.:73291101
EAN.:4013902934881
KOD KRAT.:LG088021
KOD VÝR.:088021
EAN.:3414970755124
KOD KRAT.:MDSBB4.8/2.4
KOD VÝR.:RCACS 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120093352
KOD KRAT.:HTRZPASKA30X4
KOD VÝR.:Z250
EAN.:8595614771009
KOD KRAT.:PHIH8719514343481
KOD VÝR.:871951434348100
EAN.:8719514343481
KOD KRAT.:KK2316/LPE-1_H100
KOD VÝR.:2316/LPE-1_H100
EAN.:8595057603707
KOD KRAT.:EAZ-SCH230/25-31
KOD VÝR.:248846
EAN.:4015082488468
KOD KRAT.:NAZTR740NBB
KOD VÝR.:362005000
EAN.:8595209902047
KOD KRAT.:WG2273-500
KOD VÝR.:2273-500
EAN.:8594031136095
KOD KRAT.:PHI16487/93/P0
KOD VÝR.:8718696158913
EAN.:8718696158913
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena