KOPOS kryt na lištu LHD 40x20 8635 vnitřní roh
KOD KRAT.:KK8635_HB
KOD VÝR.:8635_HB
EAN.:8595057609105
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | HQL Value |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854071874 |
| Délka | 217.00 |
| Průměr | 90.00 mm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 5400 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Provedení | opál |
| Životnost | 25000 hod |
| EAN | 4099854071874 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEHQLV5400/38/840 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854071881 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:KK8635_HB
KOD VÝR.:8635_HB
EAN.:8595057609105
KOD KRAT.:MDSBC6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048635
KOD KRAT.:BER5610
KOD VÝR.:1807300200
EAN.:8595025317629
KOD KRAT.:BES8251
KOD VÝR.:2308205010
EAN.:8595025309198
KOD KRAT.:AMEPH2800321
KOD VÝR.:EPH2800321
EAN.:3606480525957
KOD KRAT.:OSESMR503.3MCWF
KOD VÝR.:4058075609556
EAN.:4058075609556
KOD KRAT.:AN211P/15X10/ZELZL
KOD VÝR.:5906194000909
EAN.:5906194000909
KOD KRAT.:MGLC0404.9/CD/E14
KOD VÝR.:LC0404.9-E14-6500K
EAN.:4892657053470
KOD KRAT.:MOI418ALDPEPNZ
KOD VÝR.:I418ALDP600EPNZ
EAN.:8595073717068
KOD KRAT.:BEK1331.2
KOD VÝR.:1804100701
EAN.:8592920086063
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena