PHILIPS HUE-WHITE svít.sloup.žárov. Turaco 1x9.5W 806lm/827 E27 IP44 ;antracit
KOD KRAT.:PHIH16474/93/P0
KOD VÝR.:8718696154489
EAN.:8718696154489
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075609556 |
| Délka | 50.00 |
| Průměr | 85.00 mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | šedá |
| Délka balení | 61.00000000 mm |
| Označení zdroje | R50 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| přepravní rozměr cm | 15.4 cm |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 210 lm |
| Svítivost | 245 cd |
| Šířka balení | 96.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | Ostatní |
| Úhel vyzařování | 110 st. |
| Výška balení | 154.00000000 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Provedení | čirá |
| Reflektor | ANO |
| Životnost | 20000 hod |
| EAN | 4058075609556 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSESMR503.3MCWF | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075609563 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHIH16474/93/P0
KOD VÝR.:8718696154489
EAN.:8718696154489
KOD KRAT.:MDSBC9.5/4.8
KOD VÝR.:RCACS 9,5/4,8-1000
EAN.:8591120048666
KOD KRAT.:PHPIEGU104.7/WW
KOD VÝR.:872790097044900
EAN.:8727900970449
KOD KRAT.:AMINS52103
KOD VÝR.:INS52103
EAN.:3606489818913
KOD KRAT.:SIPB31
KOD VÝR.:PB31
EAN.:8592718026332
KOD KRAT.:PHLEDFP6.5W/827/BL
KOD VÝR.:8718699762292
EAN.:8718699762292
KOD KRAT.:MOESO4000RMKN4ND
KOD VÝR.:ESO4000RMKN4ND
EAN.:8596099005191
KOD KRAT.:AMA9C30815
KOD VÝR.:A9C30815
EAN.:3606480091971
KOD KRAT.:MDSBM6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048857
KOD KRAT.:OSICAP10
KOD VÝR.:4058075268302
EAN.:4058075268302
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena