PHILIPS HUE-WHITE svít.sloup.žárov. Lucca 1x9.5W 806lm/827 E27 IP44 ;antracit
KOD KRAT.:PHIH17402/93/P0
KOD VÝR.:8718696166055
EAN.:8718696166055
| Výrobce: | |
| Výrobce | ANTICOR |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 500 ks |
| EAN | 5906194000909 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 15 mm |
| Podskupina zboží | Upevňovací materiál |
| přepravní rozměr cm | 4 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 40 mm |
| Výška balení | 40 mm |
| EAN | 5906194000909 | ks | 1 | ks |
| KOD | AN211P/15X10/ZELZL | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHIH17402/93/P0
KOD VÝR.:8718696166055
EAN.:8718696166055
KOD KRAT.:SIHN17B
KOD VÝR.:HN17B
EAN.:8595092102937
KOD KRAT.:OSEPG40.9/827C
KOD VÝR.:4099854064722
EAN.:4099854064722
KOD KRAT.:MDSBC4.8/2.4
KOD VÝR.:RCACS 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120048611
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena