Schneider ASFORA komplet jednonásobný zásuvka síťová 2P+PE POLAR IP44
KOD KRAT.:AMEPH2800321
KOD VÝR.:EPH2800321
EAN.:3606480525957
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Produktová řada | CYH |
| Logistické informace: | |
| Balení | 400 ks |
| EAN | 8595025309198 |
| Délka | 1m |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | bílá/bílá |
| Délka balení | .45 mm |
| Počet žil | 2 |
| Podskupina zboží | Kabely a příslušentsví |
| Průřez vodiče | .5 mm |
| přepravní rozměr cm | .045 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | .45 mm |
| Výška balení | .19 mm |
| EAN | 8595025309198 | ks | 1 | m |
| EAN | 8595025335678 | bal | 4 | m |
| KOD | BES8251 | m | 2 | m |
| EAN | 8591043181341 | m | 2 | m |
KOD KRAT.:AMEPH2800321
KOD VÝR.:EPH2800321
EAN.:3606480525957
KOD KRAT.:OSESMR503.3MCWF
KOD VÝR.:4058075609556
EAN.:4058075609556
KOD KRAT.:AN211P/15X10/ZELZL
KOD VÝR.:5906194000909
EAN.:5906194000909
KOD KRAT.:MGLC0404.9/CD/E14
KOD VÝR.:LC0404.9-E14-6500K
EAN.:4892657053470
KOD KRAT.:MOI418ALDPEPNZ
KOD VÝR.:I418ALDP600EPNZ
EAN.:8595073717068
KOD KRAT.:BEK1331.2
KOD VÝR.:1804100701
EAN.:8592920086063
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena