EMOS nestíněná dvojlinka CYH 2x0.5mm (O) ;bílá/bílá 100m
KOD KRAT.:BES8251
KOD VÝR.:2308205010
EAN.:8595025309198
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 2000 ks |
| EAN | 8595025317629 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 11 mm |
| Podskupina zboží | Anténní technika |
| přepravní rozměr cm | 2.2 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 11 mm |
| Výška balení | 22 mm |
| EAN | 8595025357519 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8595025317629 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025334510 | bal | 4 | ks |
| KOD | BER5610 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BES8251
KOD VÝR.:2308205010
EAN.:8595025309198
KOD KRAT.:AMEPH2800321
KOD VÝR.:EPH2800321
EAN.:3606480525957
KOD KRAT.:OSESMR503.3MCWF
KOD VÝR.:4058075609556
EAN.:4058075609556
KOD KRAT.:AN211P/15X10/ZELZL
KOD VÝR.:5906194000909
EAN.:5906194000909
KOD KRAT.:MGLC0404.9/CD/E14
KOD VÝR.:LC0404.9-E14-6500K
EAN.:4892657053470
KOD KRAT.:MOI418ALDPEPNZ
KOD VÝR.:I418ALDP600EPNZ
EAN.:8595073717068
KOD KRAT.:BEK1331.2
KOD VÝR.:1804100701
EAN.:8592920086063
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena