ENERGIZER baterie lithiová CR2032 ;BL1
KOD KRAT.:ENCR2032B1
KOD VÝR.:7638900083040
EAN.:7638900083040
| Výrobce: | |
| Výrobce | Schneider |
|---|---|
| Produktová řada | ASFORA |
| Logistické informace: | |
| Rozměry | 48x83x83mm |
| Šířka | 83 |
| Výška | 83 |
| Balení | 10 ks |
| EAN | 3606480525957 |
| Váha | 0.139 kg |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva RAL | 9003 |
| bezaholegový | ANO |
| Délka balení | 45 mm |
| Druh strojku | síťová zásuvka |
| Materiál | plast |
| odolnost svítidla | Ostatní |
| Podskupina zboží | vypínače Schneider |
| přepravní rozměr cm | 8.5 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 85 mm |
| Výška balení | 45 mm |
| Zást. hloubka krabice | 40.0 |
| Způsob montáže | zápustný (sádrokarton) |
| Krytí | IP44 |
| Napětí | 220-240 V |
| Strojek/rámeček | komplet |
| EAN | 3606480525957 | ks | 1 | ks |
| EAN | 13606480525954 | bal | 4 | ks |
| EAN | 33606480525958 | box | 11 | ks |
| KOD | AMEPH2800321 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:ENCR2032B1
KOD VÝR.:7638900083040
EAN.:7638900083040
KOD KRAT.:BEP0115
KOD VÝR.:1901010500
EAN.:8595025302137
KOD KRAT.:AB3553-05289 H3
KOD VÝR.:3553-05289 H3
EAN.:8595017204074
KOD KRAT.:MOIKO418NZ
KOD VÝR.:IKO418600NZ
EAN.:8595073724318
KOD KRAT.:WG773-332
KOD VÝR.:773-332
EAN.:8594031136101
KOD KRAT.:MOLVPU/3W/C/1/SA/X/W
KOD VÝR.:OZN/LVPU/3W/C/1/SA/X/WH
EAN.:5902448948829
KOD KRAT.:PHLEDH8720169230095
KOD VÝR.:872016923009500
EAN.:8720169230095
KOD KRAT.:MDSBC3.2/1.6
KOD VÝR.:RCACS 3,2/1,6-1000
EAN.:8591120048598
KOD KRAT.:MDSBC9.5/4.8
KOD VÝR.:RCACS 9,5/4,8-1000
EAN.:8591120048666
KOD KRAT.:PHPIEGU104.7/WW
KOD VÝR.:872790097044900
EAN.:8727900970449
KOD KRAT.:AMINS52103
KOD VÝR.:INS52103
EAN.:3606489818913
KOD KRAT.:SIPB31
KOD VÝR.:PB31
EAN.:8592718026332
KOD KRAT.:PHLEDFP6.5W/827/BL
KOD VÝR.:8718699762292
EAN.:8718699762292
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena