PHILIPS sada.pro.závěs. montáž pro svít.RC065/125/127 ;vc.napáj. bílá
KOD KRAT.:PHQRC125ZSME-2/WH
KOD VÝR.:871869607334699
EAN.:8718696073346
| Výrobce: | |
| Výrobce | MEGAMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Energetická třída | F |
| Rozměry | 100 x 35 mm |
| Balení | 60 ks |
| EAN | 4892657053470 |
| Váha | 0.053 kg |
| Délka | 100 |
| Průměr | 35 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 39 mm |
| Označení zdroje | B35 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 11.7 cm |
| Příkon | 4.9 W |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 39 mm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Tvar zdroje | svíčková žárovka |
| Výška balení | 117 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Index barevného podání | 80 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4892657053470 | ks | 1 | ks |
| KOD | MGLC0404.9/CD/E14 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHQRC125ZSME-2/WH
KOD VÝR.:871869607334699
EAN.:8718696073346
KOD KRAT.:EAZ-SCH230/25-40
KOD VÝR.:248847
EAN.:4015082488475
KOD KRAT.:MGFCL71600v0-sc
KOD VÝR.:FCL71600v0-sc+830840
EAN.:4892657102642
KOD KRAT.:PHLEDFP2/827/E14/BL
KOD VÝR.:8718699777555
EAN.:8718699777555
KOD KRAT.:WG773-332
KOD VÝR.:773-332
EAN.:8594031136101
KOD KRAT.:MOLVPU/3W/C/1/SA/X/W
KOD VÝR.:OZN/LVPU/3W/C/1/SA/X/WH
EAN.:5902448948829
KOD KRAT.:PHLEDH8720169230095
KOD VÝR.:872016923009500
EAN.:8720169230095
KOD KRAT.:MDSBC3.2/1.6
KOD VÝR.:RCACS 3,2/1,6-1000
EAN.:8591120048598
KOD KRAT.:MDSBC9.5/4.8
KOD VÝR.:RCACS 9,5/4,8-1000
EAN.:8591120048666
KOD KRAT.:PHPIEGU104.7/WW
KOD VÝR.:872790097044900
EAN.:8727900970449
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena