SAPISELCO hmoždinka stahovacího pásku do 9mm; 8x36mm černá ;bli=25ks
KOD KRAT.:SASPH836C/25
KOD VÝR.:ALE.3.402/25
EAN.:8594031136712
| Výrobce: | |
| Výrobce | GP |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4891199001154 |
| Průměr | 24 mm |
| Balení | 100 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 3 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Napětí | 3 V |
| náplň | Lithiová |
| Označení IEC | CR2430 |
| Označení zdroje | CR2430 |
| Podskupina zboží | knoflíkové baterie |
| přepravní rozměr cm | 2.5 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 25 mm |
| Výška balení | 25 mm |
| EAN | 4891199001154 | bli | 5 | ks |
| KOD | GPCR2430 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:SASPH836C/25
KOD VÝR.:ALE.3.402/25
EAN.:8594031136712
KOD KRAT.:PHDL18/UVC
KOD VÝR.:871150062492540
EAN.:8711500624925
KOD KRAT.:SIWZ410-1
KOD VÝR.:WZ410-1
EAN.:8592718014940
KOD KRAT.:KKKF09040_CB
KOD VÝR.:KF 09040_CB
EAN.:8595057621107
KOD KRAT.:SIPA30
KOD VÝR.:PA30
EAN.:7640166320111
KOD KRAT.:NAH384034000
KOD VÝR.:384034000
EAN.:8595209905963
KOD KRAT.:MOSOL2000M3KOND
KOD VÝR.:SOL2000M3KO/ND
EAN.:8596099022143
KOD KRAT.:BEP5729
KOD VÝR.:3402044000
EAN.:8592920080405
KOD KRAT.:HDL483
KOD VÝR.:L483
EAN.:8595118845732
KOD KRAT.:OSH64696ECO
KOD VÝR.:4008321977670
EAN.:4008321977670
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena