NARVA žárovka hrušková 25W E14. 300°C /370002000/
KOD KRAT.:NAZH25TROUBA
KOD VÝR.:370002010
EAN.:8595209975737
| Výrobce: | |
| Výrobce | NARVA |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4014501006122 |
| Délka | 22 |
| Šířka | 22 |
| Výška | 48 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 22 mm |
| Podskupina zboží | Žárovky |
| přepravní rozměr cm | 4.8 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 22 mm |
| Výška balení | 48 mm |
| Patice | E14 |
| EAN | 4014501006122 | ks | 1 | ks |
| KOD | NAZH15TROUBA | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595209975720 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:NAZH25TROUBA
KOD VÝR.:370002010
EAN.:8595209975737
KOD KRAT.:NAZR5040
KOD VÝR.:352002000
EAN.:8595209904058
KOD KRAT.:AB3553-06289 B1
KOD VÝR.:3553-06289 B1
EAN.:8595017204333
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:NAZR5025
KOD VÝR.:352001000
EAN.:8595209904003
KOD KRAT.:NAH383004000
KOD VÝR.:383004000
EAN.:8595209905376
KOD KRAT.:AB3553-01289 H3
KOD VÝR.:3553-01289 H3
EAN.:8595017203404
KOD KRAT.:KKTYP210_FA
KOD VÝR.:TYP210_FA
EAN.:8595057613539
KOD KRAT.:GPZR6
KOD VÝR.:1012204000
EAN.:4891199000119
KOD KRAT.:KKKP68/2_KA
KOD VÝR.:KP 68/2_KA
EAN.:8595057600089
KOD KRAT.:SASP25100C
KOD VÝR.:SEL.3.202
EAN.:8014748300546
KOD KRAT.:SASP25160C
KOD VÝR.:SEL.3.204
EAN.:8014748301048
KOD KRAT.:OSH64751
KOD VÝR.:4050300283357
EAN.:4050300283357
KOD KRAT.:OSF4099854138591
KOD VÝR.:4099854138591
EAN.:4099854138591
KOD KRAT.:OSHLX64626
KOD VÝR.:4050300006765
EAN.:4050300006765
KOD KRAT.:MOPL/1W/B/3/SA/AT/GR
KOD VÝR.:OZAWPL3ATSA
EAN.:5902448913353
KOD KRAT.:KKLP35_HD
KOD VÝR.:LP 35_HD
EAN.:8595057615977
KOD KRAT.:OSISMFLARE607.5
KOD VÝR.:4058075478299
EAN.:4058075478299
KOD KRAT.:MOQP3E/250ND
KOD VÝR.:QP3E600/250ND
EAN.:8595073715538
KOD KRAT.:PHI8721103104878
KOD VÝR.:872110310487800
EAN.:8721103104878
KOD KRAT.:PHIH17442/30/P7
KOD VÝR.:8718696170601
EAN.:8718696170601
KOD KRAT.:EABC-U-2/24-TW-ECO
KOD VÝR.:281710
EAN.:4015082817107
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena