ABB TIME kryt spínače jednoduchý ;titan
KOD KRAT.:AB3558E-A00651 08
KOD VÝR.:3558E-A00651 08
EAN.:8595017234514
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920035887 |
| Délka | 1 |
| Balení | 25 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 20 mm |
| Podskupina zboží | Kabely a příslušentsví |
| přepravní rozměr cm | 13.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 85 mm |
| Výška balení | 135 mm |
| KOD | BESM7004B | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920035887 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB3558E-A00651 08
KOD VÝR.:3558E-A00651 08
EAN.:8595017234514
KOD KRAT.:GPLR14S2PP
KOD VÝR.:1013322200
EAN.:4891199217784
KOD KRAT.:PHH8720169364868
KOD VÝR.:872016936486800
EAN.:8720169364868
KOD KRAT.:BEP01720
KOD VÝR.:1901212000
EAN.:8592920011034
KOD KRAT.:OS4099854455308
KOD VÝR.:4099854455308
EAN.:4099854455308
KOD KRAT.:AB5536-2159 N
KOD VÝR.:5536-2159 N
EAN.:8595017292835
KOD KRAT.:ENA544BL2
KOD VÝR.:7638900393354
EAN.:7638900393354
KOD KRAT.:OS4099854584428
KOD VÝR.:4099854584428
EAN.:4099854584428
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena