WAGO krabicová svorka 4x0.5-2.5 mm2 transp/červená Kód:2273-204
KOD KRAT.:WG2273-204
KOD VÝR.:2273-0204-22730204
EAN.:4050821027867
| Výrobce: | |
| Výrobce | NARVA |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595209904065 |
| Šířka | 51 |
| Výška | 86 |
| Balení | 100 ks |
| Délka | 51 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 51 mm |
| Označení zdroje | R50 |
| Podskupina zboží | Žárovky |
| přepravní rozměr cm | 8.6 cm |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 51 mm |
| Výška balení | 86 mm |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Reflektor | ANO |
| EAN | 8594019242381 | box | 11 | ks |
| EAN | 8595209904065 | ks | 1 | ks |
| KOD | NAZR5060 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:WG2273-204
KOD VÝR.:2273-0204-22730204
EAN.:4050821027867
KOD KRAT.:TESZKL40
KOD VÝR.:40003556
EAN.:8595557035510
KOD KRAT.:GPCR2032
KOD VÝR.:1042203215
EAN.:4891199001147
KOD KRAT.:KKLHD40X20_HD
KOD VÝR.:LHD 40X20_HD
EAN.:8595057610170
KOD KRAT.:AB5517-2389 B1
KOD VÝR.:5517-2389 B1
EAN.:8595017212574
KOD KRAT.:MDSBC4.8/2.4
KOD VÝR.:RCACS 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120048611
KOD KRAT.:MDSBC9.5/4.8
KOD VÝR.:RCACS 9,5/4,8-1000
EAN.:8591120048666
KOD KRAT.:SEZ6456-13
KOD VÝR.:10001482.00
EAN.:8585007314821
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:TESZKL60
KOD VÝR.:40003177
EAN.:8595557035527
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:MDSBC12.7/6.4
KOD VÝR.:RCACS 12,7/6,4-1000
EAN.:8591120048550
KOD KRAT.:OB6437109
KOD VÝR.:6437109
EAN.:4012196208876
KOD KRAT.:PH8718699775896
KOD VÝR.:871869977589601
EAN.:8718699775896
KOD KRAT.:SI1L08
KOD VÝR.:1L08
EAN.:8592718013585
KOD KRAT.:SIWZ429-1
KOD VÝR.:WZ429-1
EAN.:8592718024154
KOD KRAT.:PHL30/79
KOD VÝR.:871150070624940
EAN.:8711500706249
KOD KRAT.:AB3558E-A00610 01
KOD VÝR.:3558E-A00610 01
EAN.:8595017272738
KOD KRAT.:AB3901F-A00131 01
KOD VÝR.:3901F-A00131 01
EAN.:8595017235375
KOD KRAT.:MOPIK24M
KOD VÝR.:OZAWPIK24M
EAN.:5902288988542
KOD KRAT.:AMA9F06310
KOD VÝR.:A9F06310
EAN.:3606480437991
KOD KRAT.:HDL356
KOD VÝR.:L356
EAN.:8595118847064
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena