LEDVANCE Floodlight 150W ESSENTIAL 840 Černá
KOD KRAT.:OS4058075831490
KOD VÝR.:4058075831490
EAN.:4058075831490
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718291121978 |
| Délka | 250 |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 12 ks |
| Průměr | 46 |
| Energetická třída | A+ |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Do uzavřených svítidel | ANO |
| Podskupina zboží | Speciály |
| přepravní rozměr cm | 27.5 cm |
| S bezpečností fólií | NE |
| Skupina zboží | Výbojky |
| Světelný tok | 28300 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| uwe filter | NE |
| Životnost | 23000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E40 |
| Pracovní poloha | libovolná |
| Příkon | 250 W |
| EAN | 8718291121978 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718291121985 | box | 11 | ks |
| EAN | 08718291121985 | bal | 4 | ks |
| EOC | 871829112197800 | ks | 1 | ks |
| GPC | 928082319230 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHVCDOTT250/830 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4058075831490
KOD VÝR.:4058075831490
EAN.:4058075831490
KOD KRAT.:PHVCDOTT150/942
KOD VÝR.:871869659675300
EAN.:8718696596753
KOD KRAT.:OS4099854458880
KOD VÝR.:4099854458880
EAN.:4099854458880
KOD KRAT.:OS4099854541476
KOD VÝR.:4099854541476
EAN.:4099854541476
KOD KRAT.:OS4099854464492
KOD VÝR.:4099854464492
EAN.:4099854464492
KOD KRAT.:OS4099854449604
KOD VÝR.:4099854449604
EAN.:4099854449604
KOD KRAT.:OSVNAVE68E27
KOD VÝR.:4008321345462
EAN.:4008321345462
KOD KRAT.:OS4099854462856
KOD VÝR.:4099854462856
EAN.:4099854462856
KOD KRAT.:PHVCDOET50/828
KOD VÝR.:871829118563500
EAN.:8718291185635
KOD KRAT.:OSAOTI1000
KOD VÝR.:4052899620223
EAN.:4052899620223
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena