OSRAM předřad.elektron. POWERTRONIC PTi 150/220-240 I
KOD KRAT.:OSQPTI150/220-240l
KOD VÝR.:4008321915535
EAN.:4008321915535
| Výrobce: | |
| Výrobce | GP |
|---|---|
| Produktová řada | SUPER NEW |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4891199216282 |
| Rozměry | 26,5x17,5x48,5mm |
| Balení | 50 ks |
| Váha | 0.047 kg |
| Technické parametry: | |
| Nabíjecí | NE |
| Napětí | 9 V |
| Označení IEC | 6LR61 |
| Podskupina zboží | 9V baterie |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| náplň | Alkalická |
| EAN | 4891199216299 | box | 11 | ks |
| EAN | 4891199216282 | ks | 1 | ks |
| KOD | GP6LR61S1SH | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSQPTI150/220-240l
KOD VÝR.:4008321915535
EAN.:4008321915535
KOD KRAT.:PHWPBSN50K302A2ITS
KOD VÝR.:871869674078100
EAN.:8718696740781
KOD KRAT.:PHWHIDPVM20I
KOD VÝR.:872790089060000
EAN.:8727900890600
KOD KRAT.:JCR6F22
KOD VÝR.:JCB-6F22-1B
EAN.:5050028025580
KOD KRAT.:PHWPBSN250L33A2TS
KOD VÝR.:871869674108500
EAN.:8718696741085
KOD KRAT.:MOSOL2000M4KOND
KOD VÝR.:SOL2000M4KO/ND
EAN.:8596099024321
KOD KRAT.:OSH66760PRO
KOD VÝR.:4008321945372
EAN.:4008321945372
KOD KRAT.:BES30300
KOD VÝR.:2333130350
EAN.:8592920107744
KOD KRAT.:EBA561116
KOD VÝR.:A561116
EAN.:8595155002969
KOD KRAT.:KKMP3-3CH_ZNCR
KOD VÝR.:MP3-3CH_ZNCR
EAN.:8595057651494
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena