OSRAM LED kruhová zářivka CIRCOLUX 14.5W/100W E27 2700K 1521lm NonDim 15Y
KOD KRAT.:OSECIRC14.5/827
KOD VÝR.:4058075606999
EAN.:4058075606999
| Délka balení | 310 mm |
|---|---|
| Šířka balení | 310 mm |
| Výška balení | 280 mm |
| Produktová řada | Super Slim |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Patice | Ostatní |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8718699680992 |
| Rozměry | 23x300x300mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Světelný tok | 1700 lm |
| Užitý zdroj | LED |
| Příkon | 18 W |
| Barevné provedení | bílé |
| Krytí | IP20 |
| Balení | 20 ks |
| EAN | 8718699680992 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHICL550SSRD184WWV | ks | 1 | ks |
| GPC | 915005776801 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSECIRC14.5/827
KOD VÝR.:4058075606999
EAN.:4058075606999
KOD KRAT.:PHELEDTM26/840HO2
KOD VÝR.:871869681923400
EAN.:8718696819234
KOD KRAT.:OSA64193DWXTR
KOD VÝR.:4062172232906
EAN.:4062172232906
KOD KRAT.:PHLEDCPDL8/840HF
KOD VÝR.:871951448678200
EAN.:8719514486782
KOD KRAT.:OS4099854391996
KOD VÝR.:4099854391996
EAN.:4099854391996
KOD KRAT.:OS4099854434907
KOD VÝR.:4099854434907
EAN.:4099854434907
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena