PHILIPS svít.nástěn. LED Zyren UE SR Security 50K WH IR
KOD KRAT.:PHI8721103105493
KOD VÝR.:872110310549300
EAN.:8721103105493
| Výrobce: | |
| Výrobce | SOLIGHT |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595092107055 |
| Balení | 50 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka přívodu | 3 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 3 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1 mm |
| přepravní rozměr cm | 30 cm |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| EAN | 8595092107055 | ks | 1 | ks |
| KOD | SIPP3/ 3B | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHI8721103105493
KOD VÝR.:872110310549300
EAN.:8721103105493
KOD KRAT.:OSILPCM33/90840DAU62
KOD VÝR.:4099854014680
EAN.:4099854014680
KOD KRAT.:BEP5508N
KOD VÝR.:1907010054
EAN.:8592920117941
KOD KRAT.:AMA9F03125
KOD VÝR.:A9F03125
EAN.:3606480439711
KOD KRAT.:PHIH8720169320833
KOD VÝR.:8720169320833
EAN.:8720169320833
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena