SOLIGHT prodlužovák spojka,2m, bílá /PS02/
KOD KRAT.:SIPS02
KOD VÝR.:PS02
EAN.:8595092107000
| Výrobce: | |
| Výrobce | SOLIGHT |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595092107369 |
| Balení | 50 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka přívodu | 1.5 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 1 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1 mm |
| přepravní rozměr cm | 30 cm |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| EAN | 8595092107369 | ks | 1 | ks |
| KOD | SIPS01 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:SIPS02
KOD VÝR.:PS02
EAN.:8595092107000
KOD KRAT.:AN211P/19X10/CERNA
KOD VÝR.:5906194002590
EAN.:5906194002590
KOD KRAT.:SIWZ409-1
KOD VÝR.:WZ409-1
EAN.:8592718014933
KOD KRAT.:SIPS04
KOD VÝR.:PS04
EAN.:8595092107024
KOD KRAT.:SIPS03
KOD VÝR.:PS03
EAN.:8595092107017
KOD KRAT.:SIWZ420-1
KOD VÝR.:WZ420-1
EAN.:8592718018504
KOD KRAT.:SIWZ415-1
KOD VÝR.:WZ415-1
EAN.:8592718016265
KOD KRAT.:SI1L67B
KOD VÝR.:1L67B
EAN.:8592718028749
KOD KRAT.:SIWZ408-1
KOD VÝR.:WZ408-1
EAN.:8592718014926
KOD KRAT.:EEELOBL25/16-4
KOD VÝR.:1000872
EAN.:5902626199562
KOD KRAT.:MORS400CI
KOD VÝR.:OZVORS400CI
KOD KRAT.:AB3557G-A01340 H1
KOD VÝR.:3557G-A01340 H1
EAN.:8595017205811
KOD KRAT.:PHI8721103037015
KOD VÝR.:872110303701500
EAN.:8721103037015
KOD KRAT.:NAH385006000
KOD VÝR.:385006000
EAN.:8595209907356
KOD KRAT.:BESM5001
KOD VÝR.:2335050010
EAN.:8592920085738
KOD KRAT.:OB2043165
KOD VÝR.:2043165
EAN.:4012195179054
KOD KRAT.:OEZSM1E-4
KOD VÝR.:39264
EAN.:8590125392644
KOD KRAT.:OSDL55/830
KOD VÝR.:4050300298917
EAN.:4050300298917
KOD KRAT.:PHQDN135B6S/830
KOD VÝR.:871869938117299
EAN.:8718699381172
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena