WAGO svorka s páčkou 2x0.14-4 mm2 transp/oranž Kód:221-412
KOD KRAT.:WG221-412
KOD VÝR.:0221-0412-2210412
EAN.:4050821808435
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | TANGO |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017245428 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 31 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 81 mm |
| Výška balení | 81 mm |
| Krytí | IP44 |
| KOD | AB3558A-86940 B | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595017245428 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:WG221-412
KOD VÝR.:0221-0412-2210412
EAN.:4050821808435
KOD KRAT.:KKLK80X282T_HB
KOD VÝR.:LK 80x28/2T
EAN.:8595057617315
KOD KRAT.:AB5513A-C02357 B
KOD VÝR.:5513A-C02357 B
EAN.:8595017263033
KOD KRAT.:AB3558A-A652 B
KOD VÝR.:3558A-A652 B
EAN.:8595017208188
KOD KRAT.:WG221-413/10
KOD VÝR.:221-413/10
EAN.:8594031135999
KOD KRAT.:WG221-2411
KOD VÝR.:0221-2411-60513342
EAN.:4055144049404
KOD KRAT.:AB6619A-A06357 B
KOD VÝR.:6619A-A06357 B
EAN.:8592624446804
KOD KRAT.:AB3901A-B10 B
KOD VÝR.:3901A-B10 B
EAN.:8595017208782
KOD KRAT.:AB5910-91011
KOD VÝR.:5910-91011
EAN.:8595017215254
KOD KRAT.:KKLH15X10_HD
KOD VÝR.:LH 15X10_HD
EAN.:8595057621374
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena