ABB strojek doutnavka signálizační 2mA univerzální ;zelená
KOD KRAT.:AB3916-22221
KOD VÝR.:3916-22221
EAN.:8595017277627
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | TANGO |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017217265 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 324 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 32.4 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Strojek/rámeček | rámeček |
| Šířka balení | 10 mm |
| Výška balení | 10 mm |
| KOD | AB3901A-B40 B | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595017217265 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB3916-22221
KOD VÝR.:3916-22221
EAN.:8595017277627
KOD KRAT.:MOOMV3258
KOD VÝR.:OMV3258
EAN.:8595073780918
KOD KRAT.:AB3559-A05345
KOD VÝR.:3559-A05345
EAN.:8595017245619
KOD KRAT.:MO1410589002
KOD VÝR.:1410589002
EAN.:8595073796476
KOD KRAT.:AB3553-07929 B
KOD VÝR.:3553-07929 B
EAN.:8595017230615
KOD KRAT.:AB3558-A21342
KOD VÝR.:3558-A21342
EAN.:8595017207518
KOD KRAT.:MGLA8032
KOD VÝR.:LA8032
EAN.:4892657085228
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena