ABB TANGO zásuvka 1-násobná 2P+PE clonky bezšroubová ;bílá
KOD KRAT.:AB6619A-A06357 B
KOD VÝR.:6619A-A06357 B
EAN.:8592624446804
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | TANGO |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017208782 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 81 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Strojek/rámeček | rámeček |
| Šířka balení | 10 mm |
| Výška balení | 10 mm |
| EAN | 8595017208782 | ks | 1 | ks |
| KOD | AB3901A-B10 B | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB6619A-A06357 B
KOD VÝR.:6619A-A06357 B
EAN.:8592624446804
KOD KRAT.:AB3558A-A651 B
KOD VÝR.:3558A-A651 B
EAN.:8595017208140
KOD KRAT.:AB3558A-A652 B
KOD VÝR.:3558A-A652 B
EAN.:8595017208188
KOD KRAT.:AB5910-91011
KOD VÝR.:5910-91011
EAN.:8595017215254
KOD KRAT.:AB5513A-C02357 B
KOD VÝR.:5513A-C02357 B
EAN.:8595017263033
KOD KRAT.:AB3902A-A001 B
KOD VÝR.:3902A-A001 B
EAN.:8595017219115
KOD KRAT.:AB5517-2389 B1
KOD VÝR.:5517-2389 B1
EAN.:8595017212574
KOD KRAT.:DR13/B6
KOD VÝR.:50536207
EAN.:4043752174694
KOD KRAT.:AB5512C-2349 B1
KOD VÝR.:5512C-2349 B1
EAN.:8595017219276
KOD KRAT.:TESZKL100
KOD VÝR.:40003559
EAN.:8595557035114
KOD KRAT.:ENCR2025
KOD VÝR.:7638900083026
EAN.:7638900083026
KOD KRAT.:AB3553-06289 H3
KOD VÝR.:3553-06289 H3
EAN.:8595017204418
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena