ABB TANGO kryt spínače dělený ;bílá
KOD KRAT.:AB3558A-A652 B
KOD VÝR.:3558A-A652 B
EAN.:8595017208188
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | TANGO |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017219443 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 405 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 40.5 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Strojek/rámeček | rámeček |
| Šířka balení | 10 mm |
| Výška balení | 10 mm |
| EAN | 8595017219443 | ks | 1 | ks |
| KOD | AB3901A-B50 B | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB3558A-A652 B
KOD VÝR.:3558A-A652 B
EAN.:8595017208188
KOD KRAT.:AB3916-22221
KOD VÝR.:3916-22221
EAN.:8595017277627
KOD KRAT.:MOOMV3258
KOD VÝR.:OMV3258
EAN.:8595073780918
KOD KRAT.:AB3553-07929 B
KOD VÝR.:3553-07929 B
EAN.:8595017230615
KOD KRAT.:AB3292U-A00003
KOD VÝR.:3292U-A00003
EAN.:8592624049401
KOD KRAT.:MO1410189002
KOD VÝR.:1410189002
EAN.:8596099026158
KOD KRAT.:MO1410589002
KOD VÝR.:1410589002
EAN.:8595073796476
KOD KRAT.:BEA1399
KOD VÝR.:1950011201
EAN.:8592920049747
KOD KRAT.:AB3558A-05940 B
KOD VÝR.:3558A-05940 B
EAN.:8595017222948
KOD KRAT.:ENL92UP10
KOD VÝR.:7638900343533
EAN.:7638900343533
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena