ABB TANGO kryt spínače dělený ;bílá
KOD KRAT.:AB3558A-A652 B
KOD VÝR.:3558A-A652 B
EAN.:8595017208188
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 200000 ks |
| EAN | 8595017215254 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 2 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 2 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 2 mm |
| Výška balení | 20 mm |
| EAN | 8595017215254 | ks | 1 | ks |
| KOD | AB5910-91011 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB3558A-A652 B
KOD VÝR.:3558A-A652 B
EAN.:8595017208188
KOD KRAT.:AB6619A-A06357 B
KOD VÝR.:6619A-A06357 B
EAN.:8592624446804
KOD KRAT.:AB3901A-B10 B
KOD VÝR.:3901A-B10 B
EAN.:8595017208782
KOD KRAT.:AB5513A-C02357 B
KOD VÝR.:5513A-C02357 B
EAN.:8595017263033
KOD KRAT.:WG221-2411
KOD VÝR.:0221-2411-60513342
EAN.:4055144049404
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:KKLH15X10_HD
KOD VÝR.:LH 15X10_HD
EAN.:8595057621374
KOD KRAT.:AB5512C-2349 B1
KOD VÝR.:5512C-2349 B1
EAN.:8595017219276
KOD KRAT.:WG221-415
KOD VÝR.:0221-0415-60246266
EAN.:4055143234658
KOD KRAT.:AB5517-2389 B1
KOD VÝR.:5517-2389 B1
EAN.:8595017212574
KOD KRAT.:AB3553-05289 B1
KOD VÝR.:3553-05289 B1
EAN.:8595017203992
KOD KRAT.:WG221-413/10
KOD VÝR.:221-413/10
EAN.:8594031135999
KOD KRAT.:PHVCDOTT150/828
KOD VÝR.:871829112034600
EAN.:8718291120346
KOD KRAT.:OS4099854589799
KOD VÝR.:4099854589799
EAN.:4099854589799
KOD KRAT.:OS4099854463112
KOD VÝR.:4099854463112
EAN.:4099854463112
KOD KRAT.:OS4099854509148
KOD VÝR.:4099854509148
EAN.:4099854509148
KOD KRAT.:KACYA10ZZ
KOD VÝR.:CYA,H07V-K10
EAN.:8591043094788
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena