ABB TANGO rámeček jednonásobný ;bílá
KOD KRAT.:AB3901A-B10 B
KOD VÝR.:3901A-B10 B
EAN.:8595017208782
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | TANGO |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017208140 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 31 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Strojek/rámeček | kryt |
| Šířka balení | 81 mm |
| Výška balení | 81 mm |
| Druh strojku | spínač |
| KOD | AB3558A-A651 B | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595017208140 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB3901A-B10 B
KOD VÝR.:3901A-B10 B
EAN.:8595017208782
KOD KRAT.:AB6619A-A06357 B
KOD VÝR.:6619A-A06357 B
EAN.:8592624446804
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:AB3558A-A652 B
KOD VÝR.:3558A-A652 B
EAN.:8595017208188
KOD KRAT.:AB5513A-C02357 B
KOD VÝR.:5513A-C02357 B
EAN.:8595017263033
KOD KRAT.:AB5517-2389 B1
KOD VÝR.:5517-2389 B1
EAN.:8595017212574
KOD KRAT.:AB5512C-2349 B1
KOD VÝR.:5512C-2349 B1
EAN.:8595017219276
KOD KRAT.:WG221-413
KOD VÝR.:0221-0413-2210413
EAN.:4050821808442
KOD KRAT.:TESZKL75
KOD VÝR.:3516
EAN.:8595557035534
KOD KRAT.:AB3901A-B30 B
KOD VÝR.:3901A-B30 B
EAN.:8595017209147
KOD KRAT.:ENCR1616
KOD VÝR.:7638900411539
EAN.:7638900411539
KOD KRAT.:SASP25100C
KOD VÝR.:SEL.3.202
EAN.:8014748300546
KOD KRAT.:PHL36/18
KOD VÝR.:871150072754140
EAN.:8711500727541
KOD KRAT.:DK-AB333662890
KOD VÝR.:3336-62890
EAN.:8595108200862
KOD KRAT.:OSVHIT1000D
KOD VÝR.:4008321527035
EAN.:4008321527035
KOD KRAT.:PCE0246L
KOD VÝR.:024-6L
EAN.:9003399136320
KOD KRAT.:OS4099854460258
KOD VÝR.:4099854460258
EAN.:4099854460258
KOD KRAT.:OS4099854459023
KOD VÝR.:4099854459023
EAN.:4099854459023
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena