KOPOS víčko ke krab KU68 V 68 pr.83mm 2šroubky
KOD KRAT.:KKV68_HA
KOD VÝR.:V 68_HA
EAN.:8595057600577
| Výrobce: | |
| Výrobce | SEZ |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8594031135678 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 50 mm |
| Podskupina zboží | Svorkovnice |
| přepravní rozměr cm | 5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 50 mm |
| Výška balení | 10 mm |
| EAN | 8585007338544 | ks | 1 | ks |
| KOD | SEZ6304-15/S | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KKV68_HA
KOD VÝR.:V 68_HA
EAN.:8595057600577
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:AB5512C-2349 B1
KOD VÝR.:5512C-2349 B1
EAN.:8595017219276
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:KKKU68-45_KA
KOD VÝR.:KU 68-45_KA
EAN.:8595568936233
KOD KRAT.:TESZKL60
KOD VÝR.:40003177
EAN.:8595557035527
KOD KRAT.:SEZ6456-13
KOD VÝR.:10001482.00
EAN.:8585007314821
KOD KRAT.:AB5536-2154
KOD VÝR.:5536-2154
EAN.:8595017214202
KOD KRAT.:AB3553-06289 B1
KOD VÝR.:3553-06289 B1
EAN.:8595017204333
KOD KRAT.:TESZKL40
KOD VÝR.:40003556
EAN.:8595557035510
KOD KRAT.:KKKU68-45/V_KA
KOD VÝR.:KU 68-45/V_KA
EAN.:8595568936257
KOD KRAT.:KKKUL68-45/LD_NA
KOD VÝR.:KUL 68-45/LD_NA
EAN.:8595568929709
KOD KRAT.:AMNSYS3D5425P
KOD VÝR.:NSYS3D5425P
EAN.:3606480159411
KOD KRAT.:SEZIZVZ3253
KOD VÝR.:IZVZ3253
EAN.:8585007367544
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena