ABB TANGO rámeček jednonásobný ;bílá
KOD KRAT.:AB3901A-B10 B
KOD VÝR.:3901A-B10 B
EAN.:8595017208782
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | TANGO |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017219115 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 10 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Strojek/rámeček | kryt |
| Šířka balení | 81 mm |
| Výška balení | 81 mm |
| EAN | 8595017219115 | ks | 1 | ks |
| KOD | AB3902A-A001 B | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB3901A-B10 B
KOD VÝR.:3901A-B10 B
EAN.:8595017208782
KOD KRAT.:AB6619A-A06357 B
KOD VÝR.:6619A-A06357 B
EAN.:8592624446804
KOD KRAT.:AB3558A-A651 B
KOD VÝR.:3558A-A651 B
EAN.:8595017208140
KOD KRAT.:KACYKY4B10
KOD VÝR.:CYKY4x10
EAN.:2029000001921
KOD KRAT.:PHI8720169392762
KOD VÝR.:872016939276200
EAN.:8720169392762
KOD KRAT.:PH8719514452381
KOD VÝR.:871951445238100
EAN.:8719514452381
KOD KRAT.:KACYKY2D1.5
KOD VÝR.:CYKY-O 2x1.5
EAN.:5907802014486
KOD KRAT.:PHH8719514866553
KOD VÝR.:871951486655300
EAN.:8719514866553
KOD KRAT.:PH8719514459458
KOD VÝR.:871951445945800
EAN.:8719514459458
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena